top of page

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi projektami, informacjami o współpracy z partnerami biznesowymi i rozwoju wspólnych przedsięwzięć w zakresie importu, eksportu, pośrednictwa handlowego. Specjalizujemy się w rynkach UE i rynkach wschodnich (Rosja, Ukraina, Białoruś).

 

 

 

 

 

 
 
G
M
T
 
 
EnglishGermanPolishRussianUkrainian
 
EnglishGermanPolishRussianUkrainian
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Text-to-speech function is limited to 200 characters
 
 
Options : History : Feedback : Donate Close

  • polytradegroup

Rozwijaj swój biznes w międzynarodowym środowisku

Zaktualizowano: 5 mar 2019

Axis Blueschild to jedna z wiodących międzynarodowych grup, specjalizująca się w innowacjach biznesowych i wspieraniu międzynarodowego rozwoju przedsiębiorstw. Założona w 2010 r. w Niemczech firma działa obecnie na 60 rynkach, oferując usługi doradztwa biznesowego ze szczególnym uwzględnieniem intensyfikacji eksportu.

Zespół Axis Blueschild to ponad 100 specjalistów z bogatym doświadczeniem w rozwijaniu biznesu w międzynarodowym środowisku. Za pośrednictwem lokalnych zespołów działających na dynamicznie rozwijających się rynkach Axis Blueschild wspiera swoich klientów w międzynarodowej ekspansji. Działalność grupy Axis nie ogranicza się do doradztwa, obejmuje także wdrożenie zaproponowanych rozwiązań i ocenę ich efektywności.

Wykorzystując najnowocześniejsze, cyfrowe narzędzia prezentacji produktów i usług oraz sprzedaży, Axis wspiera nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale także małe i średnie firmy, dostosowując ofertę i budżet do ich możliwości.

Co oferuje Axis Blueschild?

- Optymalizację i rozwój eksportu – jednocześnie na wielu rynkach.

- Opracowanie strategii rozwoju firmy na międzynarodowych rynkach: od koncepcji marketingowej, przez dostosowanie procesów produkcji do lokalnej specyfiki, po stworzenie sieci rzetelnych partnerów biznesowych.

- Wspieranie małych i średnich firm na nowych rynkach w formie inkubatora biznesu.

- Opracowywanie i rozwijanie dedykowanych narzędzi cyfrowych i aplikacji zwiększających sprzedaż na nowych rynkach i usprawniających procesy produkcji, logistyki i obsługi posprzedażowej.

Więcej informacji na: https://www.blueschild.com

38 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page