top of page

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi projektami, informacjami o współpracy z partnerami biznesowymi i rozwoju wspólnych przedsięwzięć w zakresie importu, eksportu, pośrednictwa handlowego. Specjalizujemy się w rynkach UE i rynkach wschodnich (Rosja, Ukraina, Białoruś).

 

 

 

 

 

 
 
G
M
T
 
 
EnglishGermanPolishRussianUkrainian
 
EnglishGermanPolishRussianUkrainian
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Text-to-speech function is limited to 200 characters
 
 
Options : History : Feedback : Donate Close

  • polytradegroup

Specjalista ds. eksportu? Poznaj tańszą alternatywę!

Zaktualizowano: 16 lut 2019

Myślisz o rozwijaniu działu eksportu, ale obawiasz się dużych kosztów? Zatrudnienie wysokiej klasy specjalisty ds. eksportu, znającego języki obce i posiadającego kontakty na interesującym Cię rynku, to rzeczywiście niemały wydatek. Nie masz też gwarancji, jak szybko poniesione nakłady zaczną się zwracać.

Dlatego mamy dla Ciebie tańszą – a często także znacznie skuteczniejszą – alternatywę. Współpraca z Polytrade Group polega na przekazaniu nam zadań związanych z ekspansją na rynki zagraniczne, takich jak: poszukiwanie nowych klientów lub partnerów biznesowych, umawianie spotkań z zainteresowanymi podmiotami, dostosowanie oferty Twojej firmy do specyfiki wybranego rynku.

Jesteśmy specjalistami w pozyskiwaniu klientów i zleceń na rynkach wschodnich i niemieckojęzycznych. Dzięki rozległej wiedzy, doświadczeniu, a także zaawansowanym technologicznie narzędziom wyszukiwania i weryfikacji dostarczamy Ci w krótkim czasie listę starannie wyselekcjonowanych, rzetelnych partnerów biznesowych. Na Twoje życzenie możemy również zająć się reprezentacją Twojej firmy za granicą, logistyką oraz obsługą klienta na nowym rynku.

Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy cele współpracy i profil klienta bądź partnera biznesowego, którego szukasz. Dla małych i średnich firm przygotowaliśmy specjalną ofertę – bez dodatkowych kosztów, takich jak ukryte prowizje czy zryczałtowane stawki za bazy danych.

Więcej informacji na: www.eastconnect24.com


4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page